Problémy dopravy z Asie do Evropy a jejich vliv na cenu spojovacího materiálu

04.01.2024 10:49

Tisková zpráva - ceny a doprava 2024

**Nárůst cen spojovacího materiálu – dopady dopravní situace v Suezském průplavu**

Datum vydání: 4.1.2024

Vzhledem k situaci, která se v posledních týdnech odehrává v Suezském průplavu, je světové námořní obchodování postaveno před vážnou výzvu. Nedávné problémy s dopravou v této klíčové námořní tepně vedly k výraznému nárůstu cen za námořní přepravu, který přináší nepřímé a přímé dopady na celý obchodní řetězec včetně odvětví spojovacího materiálu.

V důsledku vzniklé dopravní situace dochází k významným zpožděním v dodávkách a nárůstu cen, což nevyhnutelně vede ke zdražení konečných produktů. Cena za dopravu tvoří významnou část celkových výdajů na spojovací materiál.

S ohledem na současné tržní podmínky doporučujeme svým zákazníkům a partnerům, aby uvážili možnost předčasného nákupu spojovacího materiálu před tím, než dorazí nové zásoby do Evropy za zvýšené ceny. Tato předběžná opatření mohou pomoci omezit ekonomické následky spojené s očekávaným zdražováním a zabezpečit potřebné materiály pro plánované projekty.

V Killich s.r.o. za Vás monitorujeme situaci a pracujeme na tom, abychom minimalizovali negativní důsledky pro Vás - naše zákazníky, a to jak z krátkodobého, tak i dlouhodobého hlediska. Naše společnost se zavazuje k poskytování transparentních informací a vhodných řešení pro všechny naše obchodní partnery.

Pro další informace nebo dotazy se prosím obraťte na naše obchodní oddělení na Jméno: Ing. Štěpán Janda

Pozice: Obchodní manažer

Telefon: +420 604 284 457

Email: janda@killich.cz

Tisknout


5 nej o naší firmě

  • 45 000 položek na skladě, 100 000 u našich dodavatelů
  • Dodávky do 24 hodin
  • Na trhu od roku 1996
  • Nejlepší ceny na trhu
  • Možnost nákupu přes e-shop

© 2024, KILLICH s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑